عامل فروش شرکت کناف در ایران

خدمات > آکادمی

با توجه به اهمیت مقوله آموزش در توسعه هر کسب و کار و در جهت ارتقاء سطح کیفی اجرای سیستم های درای وال در استان البرز، این شرکت در سال های همکاری خود با شرکت کناف ایران همواره تلاش نموده است یکی از فعالین عرصه آموزش سیستم های درای وال در کشور باشد.
در سال 1395شرکت کناف ایران با همکاری شرکت رازیگران پارسه و با هدف ایجاد فضای آموزشی مناسب و در خور گروه های فعال در عرصه ساخت و ساز استان البرز،برگزاری منظم تر دوره ها براساس تقویم آموزشی فصلی و جلوگیری از اتلاف وقت علاقه مندان،اقدام به انعقاد قرار داد با سازمان فنی و حرفه ای استان البرز جهت برگزاری دوره ها در مرکز آموزش این سازمان واقع در جهانشهر کرج نمود.
بر اساس این قرار داد علاوه بر مزایای عنوان شده،فعالین و علاقه مندان به این زمینه شغلی می توانند با گذراندن موفق دوره های نصب ساختار(سقف کاذب،دیوار جداکننده،دیوار پوششی) ضمن اخذ گواهینامه شرکت کناف از ساز مان فنی و حرفه ای نیز کارت مهارت فنی در یافت نمایند و از مزایای آن بهره مند گردند.

ردیف نام دوره مدت زمان برگزاری (روز) معرفی دوره
1 سقف کاذب 4 شامل آموزش تئوری و عملی نصب انواع سقف کاذب،نصب دریچه بازدید،اجرای خروجی تهویه و نصب روشنایی می باشد.
2 دیوار جدا کننده 4 شامل آموزش تئوری و عملی نصب انواع ساختارهای دیوار جداکننده،نصب بارهای کنسولی،تمهیدات اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و آشنایی با ضوابط بارگذاری می باشد.
3 دیوار پوششی 4 شامل آموزش تئوری و عملی نصب انواع دیوار های پوششی،نصب تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و آشنایی با ضوابط بار گذاری می باشد.
4 ویژه کارفرمایان 5 ویژه دستگاه نظارت کارفرمایان طراحی شده و محتوای آن شامل آشنایی با سیستم های ساخت و ساز خشک،تشریح مشخصات عملکردی ساختارها،روش کنترل و مدیریت مراحل اجرایی پروژه و روش بازرسی فنی و نظارت کیفی اجرا می باشد.این دوره صرفا جهت رشته های معماری و عمران و یا رشته های مرتبط برگزار می شود.
5 تکمیلی 5 جهت بروز رسانی اطلاعات فنی افرادی که دوره های نصب ساختار و یا کارفرمایان را پیشتر گذرانده باشند می باشد.
محتوای این دوره شامل آموزش جزئیات اجرایی مطابق با مستندات فنی جدید می باشد.
6 دکوراتیو 3 این دوره تخصصی ویژه اشخاصی است که دوره نصب ساختارها و یا دوره تکمیلی را با موفقیت گذرانده باشند.شامل نصب دیوارهای دکوراتیو وسقف های تزئینی،جزئیات اجرایی خاص و بررسی ایرادات متداول می باشد.
7 درزگیری و بتونه کاری 1 این دوره تخصصی ویژه افراد بتونه کار طراحی شده است.شامل آموزش روش های صحیح و دستورالعمل های استاندارد مراحل مختلف درزگیری،نازک کاری و پرداخت سطوح می باشد.
8 پانل های سیمانی
Aqua panel
1 این دوره با هدف آموزش جزئیات اجرای صفحات مسلح سیمانی منطبق بر دستور العمل های استاندارد،برگزار می گردد.
9 پانل Cleaneo ،پانل گاردکس،پانل دیامونت 1 این دوره ها شامل آموزش نصب محصولات جدید کناف می باشد که هر یک بصورت مجزا برگزار می گردد.
10 آشنایی با محصولات 1 محتوای این دوره شامل معرفی محصولات کناف و سیستم های مختلف قابل اجرا در ایران می باشد.
11 سقف کلیک
AMF-HERADESIGN
1 این دوره با هدف آموزش جزئیات نصب محصولات زیر مجموعه شرکت AMF اعم از تایل های الیاف معدنی و تایل های پوشالی برگزار می گردد.
12 دوره فراگیر 1 دوره ای ویژه افراد دارای تجربه کافی در زمینه درای وال که فرصت کافی جهت حضور در دوره های آموزشی را ندارند.دوره مذکور تنها شامل برگزاری آزمون در زمینه دوره درخواستی خواهد بود.

با توجه به مدت یکساله اعتبار کارت های آموزش،افرادی که اعتبار کارت دوره های آموزشی آنها به اتمام رسیده با شرکت در آزمون تمدید کارت می توانند کارت های آموزش خود را برای مدت سه سال دیگر تمدید نمایند.

نمونه مدارک آموزشی

        ای ام اف

        جت گیبس

       درزگیری و نازک کاری

       دکوراتیو

        دیوار پوششی

        دیوار جداکننده

       سقف کاذب

   صفحات مسلح سیمانی

        کلینِیئو

        گاردکس

       ورمی پلاستر

       ویژه کارفرمایان