عامل فروش شرکت کناف در ایران

محصولات > شرکت کناف گچ > انواع گچ

گچ سفید کاری سارالیت :
این نوع گچ مصالحی مناسب برای استفاده در سفیدکاری،ابزار زنی و رابیتس کاری بوده و دردو نوع بسته بندی 33 و 40 کیلوگرمی عرضه می گردد.
رنگ سفید و یکنواخت،زمان گیرش طولانی،عدم نیاز به کشته کشی،ملات روان و استحکام بیشتر از مزایای این محصول به شمار می رود.

گچ سوپر ساران (دکو پلاست) :
این نوع گچ مخصوص پرداخت نهایی و ساخت قطعات پیش ساخته تزئینی می باشد.این محصول در بسته بندی 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.
از مزایای این محصول می توان به زمان گیرش مناسب،نرمی و ریز دانه بودن،ملات بسیار روان،استحکام بالا و عدم نیاز به الک کردن اشاره نمود.

پودر روکش بتن و فوم و سطوح صیقلی(بتو گیپس) :
گچ بتوگیپس نوعی گچ میکرونیزه است که با افزایش مواد افزودنی مختلف شیمیایی به آن تغییراتی در خواص فیزیکی مانند تنش مرزی و هیدروفیل نمودن به دست آورده شده که برروی سطوح کاملا صاف بتن با استحکام کافی چسبیده و می توان گچ کاری کردبدون اینکه جدایشی حاصل گردد.البته باید سطوح بتن عاری از گرد و غبار و چربی باشد.بسته های این گچ به صورت 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.
چسبندگی و همچنین قدرت و استحکام بسیار بالا از ویژگی های این محصول است.

گچ پاششی(Jet gips) :
جهت اجرای گچ با دستگاه روی سطوح با سرعت بالا(در حدود 200 مترمربع در روز)استفاده می گردد.این محصول دارای مقاومت سایشی،مقاومت در مقابل رطوبت،خواص عایق نسبت به حرارت و صوت و وزن مخصوص کمتر نسبت به گچ معمولی می باشد.مدت زمان گیرش این گچ در حدود 3 الی 4 ساعت می باشد و این امکان را برای گروه گچ کار فراهم می نماید تا مدت زمان بیشتری را برای فعالیت روی گچ داشته باشند،بسته های این گچ به صورت 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

گچ دستی(Izo gips) :
دارای تمامی خواص گچ پاششی جت گیپس جهت اجرای دستی و زمان گیرش بالا در حدود 2 تا 2.5 ساعت می باشد.همچنین این محصول جهت سفید کاری سازه های تمام بتنی (قالب تونلی) مناسب می باشد.