رازیگران پارسه

درباره ما

شرکت رازیگران پارسه با هدف مشارکت در پروژه های عمرانی و باپشتوانه 20 سال تجربه در زمینه تولید،فروش و اجرای سقف های کاذب در سال 1385 تاسیس گردید.
با تغییر رویکرد ساخت و ساز در کشور و توجه مسئولین کشوری و فعالین این عرصه به ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز و همچنین موقعیت حساس ژئوفیزیک کشور ایران از لحاظ قرار گرفتن برروی گسل های متعدد و بالتبع ضرورت بهینه سازی و سبک سازی،سرمایه گذاران این مجموعه را برآن داشت که به عنوان قدیمی ترین فعال عرصه اجرای سقف های کاذب در استان البرز و حتی قزوین به این مقوله توجه ویژه ای نمایند.
لذا هم اکنون این شرکت به عنوان عامل فروش شرکت کناف ایران با دراختیار داشتن کادری مجرب و کارآزموده و همچنین تجهیز انباری مناسب در منطقه ایی نزدیک به شهر کرج بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مصالح سیستم های درای وال در این استان مطرح می باشد.
همچنین واحد فنی این شرکت با توان مهندسی بالا و با تجربه حضور مستمر در پروژه های عمرانی مختلف آماده ارائه هرگونه مشاوره فنی رایگان(اعم از تعیین ساختار،نظارت برروند اجرای سیستم های درای وال و...)به فعالین حوزه ساخت و ساز می باشد.بواسطه حضور این واحد،شرکت رازیگران پارسه از معدود مجریان محصولات شرکت کناف است که در سال های متمادی موفق به اخذ گواهینامه تشویقی اجرایی سیستم های ساخت وساز از شرکت کناف ایران شده است.
امید است در سال های آینده با کمک و حمایت شما فعالین عرصه ساخت و ساز در کشور بتوانیم با تکمیل تر نمودن سبد محصولات خود و همچنین ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به اهداف بلند مدت خود که همانا ارتقاء سطح رضایت شما بزرگواران و تبدیل شدن به بزرگترین تامین کننده مصالح درای وال در کشور پهناورمان است،دست یابیم.